Google+

HÜSEYİN YILDIZ'I KAYBETTİK

            Yunuslar Köyü eski muhtarı Hüseyin Yıldız'ı (1956) 18.10.2014 günü kaybettik.

            Yıldız bugün öğle namazından sonra Yunuslar'da toprağa verildi. 

NERİMAN TEKİNEL VEFAT ETTİ

        Merhum Mümtaz Tekinel'in eşi Sadrettin Tekinel, Muradiye Yılmazer, Nurhan Tekinel ve Burhan Tekinel'in anneleri Neriman Tekinel (1932) vefat etti. 

        Cenazesi bugün öğle namazına mütakip kılınacak. Cenaze namazından sonra Karamandağı'nda toprağa verilecektir. Gazetemiz Tekinel Aliesinin acılarını paylaşır Allah'tan sabırlar diler.

MELİHA YELKENCİ'Yİ KAYBETTİK

      Merhum Ramazan Yelkenci'nin eşi Şefik, Refik, Emin ve İsmail Yelkenci'nin anneleri Meliha Yelkenci 29 Temmuz saat 23.00 sıralarında tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karamandağı mezarlığında defnedilecek. 

      Gazetemiz Yelkenci ailesinin acılarını paylaşıyor.

FATMA AKÇAY VEFAT ETTİ

Maliye emeklisi merhum Nurettin Akçay'ın eşi Latife Açıkgöz, Ramazan Suphi Akçay ve Nurgül Akçay'ın anneleri Fatma Akçay bugün sabah 03.00 sıralarında vefat etti. Fatma Akçay bugün ikindi namazından sonra Karamandağı'nda toprağa verilecek.

HAMZA ÇAĞLAR ÇELEBİLER'DE TOPRAĞA VERİLDİ

HAMZA ÇAĞLAR ÇELEBİLER'DE TOPRAĞA VERİLDİ

İstanbul'da tedavi gören Hamza Çağlar (1933) 20 Ocak'ta vefat etti. Çağlar, Çelebiler Mahallesi Mustafaaga Küme'de bugün ikindi namazından sonra toprağa verildi. 

 KAZIM ÖZTÜRK VEFAT ETTİ

İstanbul'da yaşayan Çelebiler nüfusuna kayıtlı hemşehrimizi Kazım Öztürk (1936) 20 Ocak'ta vefat etti. 

Öztürk, bugün Karacaahmet mezarlığında defnedildi.

RİNGO ZEKİ TOPRAĞA VERİLDİ

RİNGO ZEKİ TOPRAĞA VERİLDİ

Çatalzeytin'in renkli simalarından Zeki Karadağlı (Ringo Zeki) bugün öğle namazına mütakip Fındıklı Köyünde toprağa verildi. 

Karadağlı'yı sevenleri, dost ve akrabaları son yolculuğuna uğurladı.

RİNGO ZEKİ VEFAT ETTİ

RİNGO ZEKİ’Yİ KAYBETTİK

İlçemizin renkli simalarından Zeki Karadağlı 1948 (Ringo Zeki) bugün Fındıklı Köyünde saat 10.00 sıralarında vefat etti. Sabah rahatsızlanan Karadağlı için ambulans çağrıldı. Ambulans köye ulaştığında Karadağlı’nın vefat ettiği anlaşıldı.

Ringo Zeki

“Köylü köyden gelir, şenlenir çarşı  / Cephe almak ayıptır, köylüye karşı.” diyen Karadağlı, ilçemizde uzun yıllar lokantacılık yaparak hizmet etmişti.   

Ringo Zeki yarın öğle namazından sonra Fındıklı’da toprağa verilecek. 

ŞERAFETTİN CAN'I YİTİRDİK

ŞERAFETTİN CAN'I YİTİRDİK

İstanbul'da yaşayan hemşehrimiz Şerafettin  CAN (1960) kalp krizi sonucu dün 06.01.2014'te vefat etti. 

Can bugün Sırakonak (Somay) köyünde toprağa verilecek.

 

Merkez Mahallesi Eski Muhtarlarından Mehmet Yorgancı Vefat Etti.

MEHMET YORGANCI VEFAT ETTİ Mehmet Yorgancı

Çatalzeytin Merkez Mahallesi Eski Muhtarlarından Mehmet Yorgancı (1949) bugün saat 08.00 sıralarında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı.

Yorgancı, tüm müdahalelere karşı kurtarılamadı.

 

 

 

Sağlık eski bakanı M. Güven Karahan vefat etti.

Eski sağlık bakanlarından hemşehrimiz Dr. Mustafa Güven Karahan (70), Bandırma'da vefat etti.DSP'den, 20. Dönem Balıkesir Milletvekili olarak TBMM'ye giren Karahan, Bülent Ecevit'in Başbakanlığındaki 56. hükümette, 11 Ocak 1999-29 Mayıs 1999 arasında sağlık bakanı olarak görev yaptı.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni bitiren Dr. Mustafa Güven Karahan, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ihtisasını tamamladı.

Bandırma Devlet Hastanesi üroloji uzmanlığı ve başhekim yardımcılığı, 20 ve 21. dönem Balıkesir milletvekilliği, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyon başkanlığı, 11 Ocak-29 Mayıs 1999 arasında Sağlık Bakanlığı görevlerinde bulundu. 1943 Çatalzeytin doğumlu Mustafa Güven Karahan, evli ve iki çocuk babasıydı.

 

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...