Google+

NERİMAN TEKİNEL VEFAT ETTİ

        Merhum Mümtaz Tekinel'in eşi Sadrettin Tekinel, Muradiye Yılmazer, Nurhan Tekinel ve Burhan Tekinel'in anneleri Neriman Tekinel (1932) vefat etti. 

        Cenazesi bugün öğle namazına mütakip kılınacak. Cenaze namazından sonra Karamandağı'nda toprağa verilecektir. Gazetemiz Tekinel Aliesinin acılarını paylaşır Allah'tan sabırlar diler.

MELİHA YELKENCİ'Yİ KAYBETTİK

      Merhum Ramazan Yelkenci'nin eşi Şefik, Refik, Emin ve İsmail Yelkenci'nin anneleri Meliha Yelkenci 29 Temmuz saat 23.00 sıralarında tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karamandağı mezarlığında defnedilecek. 

      Gazetemiz Yelkenci ailesinin acılarını paylaşıyor.

FATMA AKÇAY VEFAT ETTİ

Maliye emeklisi merhum Nurettin Akçay'ın eşi Latife Açıkgöz, Ramazan Suphi Akçay ve Nurgül Akçay'ın anneleri Fatma Akçay bugün sabah 03.00 sıralarında vefat etti. Fatma Akçay bugün ikindi namazından sonra Karamandağı'nda toprağa verilecek.

HAMZA ÇAĞLAR ÇELEBİLER'DE TOPRAĞA VERİLDİ

HAMZA ÇAĞLAR ÇELEBİLER'DE TOPRAĞA VERİLDİ

İstanbul'da tedavi gören Hamza Çağlar (1933) 20 Ocak'ta vefat etti. Çağlar, Çelebiler Mahallesi Mustafaaga Küme'de bugün ikindi namazından sonra toprağa verildi. 

 KAZIM ÖZTÜRK VEFAT ETTİ

İstanbul'da yaşayan Çelebiler nüfusuna kayıtlı hemşehrimizi Kazım Öztürk (1936) 20 Ocak'ta vefat etti. 

Öztürk, bugün Karacaahmet mezarlığında defnedildi.

RİNGO ZEKİ TOPRAĞA VERİLDİ

RİNGO ZEKİ TOPRAĞA VERİLDİ

Çatalzeytin'in renkli simalarından Zeki Karadağlı (Ringo Zeki) bugün öğle namazına mütakip Fındıklı Köyünde toprağa verildi. 

Karadağlı'yı sevenleri, dost ve akrabaları son yolculuğuna uğurladı.

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...