Google+

ÇATALZEYTİN OTİZM ENGELLİLER DERNEĞİ EĞLENCE DÜZENLEDİ

       Çatalzeytin Otizm ve Engelliler Derneği saat 15.00-19.00 saatleri arasında eğlence düzenledi.

       Kapalı Spor Salonunda düzenlenen “Engellilerle Dayanışma” gününe Kaymakam Recep Koşal, AKP İlçe Başkanı Sinan Karadağ, CHP İlçe Başkan Vekili Ergun Usta, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Tolga İnce’nin yanında engelli dostları, öğrenciler ve engelli yakınları katıldılar.

       İstanbul’dan Türkiye Sakatlar Derneği Şube Başkanı İlyas Yıldız, Dernek Üyesi Hüseyin Akıncı, Kurtlar Vadisi dizi oyuncusu Hamit Kaya, Ali Gündüz, televizyon programcısı Engin Arda katıldılar.

       07 Aralık 2014 tarihinde yapılan Engelliler Haftası etkinliğine hava muhalefeti nedeniyle gelemeyen engelli dostu sanatçı Işık Manço’da gelerek salonu dolduranları piyanist Fatih İnce eşliğinde söylediği şarkılarla coşturdu.

       İstanbul’dan gelen dernek yöneticileri yanlarında 4 adet tekerlekli sandalye, giyecek ve engelli bezleri getirerek dernek yöneticilerine teslim ettiler.

 

       Engin Arda’nın sunumunu yaptığı program dernek Başkanı Fatma Cincioğlu’nun konuşması ile başladı. Gelen konuklar, siyasi parti temsilcileri ve kaymakam bir konuşma yaptı.

Bu Haberi Paylaş.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...