Google+

Karayolları Setleme Çalışmasına Deniz Engel Oluyor

                 Deniz tahribatına önlem olarak Karayolları tarafından 18 ağustos ta başlayan setleme çalışmaları 10 günlük çalışmanın ardından 28 ağustos’ta şiddetli dalgalar nedeniyle ara verildi.

KARACAKAYA DEĞİRMENİ

        Ressam Diyarbakırlıoğlu Karacakaya Topçu Değirmeninde İkinci Çekimleri Yaptı

       Kaybolan Meslekler ile ilgili yaptığı titiz çalışmalarla tanınan Ressam Mehmet Ali Diyarbakırlıoğlu 03.08.2014'te Emin Türkay Öztürk ve Doğan Özbay'dan oluşan Ciye ekibiyle ikinci değirmen çekimini yaptı. Akçay'ın kolu Çamurluçay (Hani çayı) kıyısında Karacakaya Camiyanı mahallesinde bulunan değirmen Hacıries, Hacıreissökü, Sökü, Güneşler, Kavaklı, Yunuslar ve Sırakonak köylerine hizmet veriyor.

      Diyarbakırlıoğlu çekim sırasında değirmen işleten Murat Altundal ve emekli orman muhafaza memuru Asım Altundal'dan bilgiler aldı.  

KUĞU KÖYÜ CAFERGÖLÜ ŞELALESİ

   Doğan Özbay, Selçuk Yılmazer, Tansu Gencay Öztürk'ten oluşan Ciye Ekibi Kuğu Köyü Cafergölü Şelalesini 02 Temmuz 2014'te görüntüledi.

   Kuğu Köyü Aşağımahalle'de Kuğu Deresi üzerindeki Cafergölü Şelalesi denize 400 metre mesafede.

  Kuğu Köyü ve Kuğu Deresi Abana ile Çatalzeytin ilçe sınırını çiziyor.

 

Devamını oku: KUĞU KÖYÜ CAFERGÖLÜ ŞELALESİ

TOPRAK YAĞMURA DOYDU

            20 Temmuz 2014 saat 23.00’te başlayan sağanak yağmur sabaha kadar aralıklarla sürdü. 21 Temmuz 2014’te saat 08.00-09.00 arasında Merkez Mahallesine 1 saat aralıksız yağmur yağdı. Sağanak yağmur Türbe Mezarlığı önünde yolu tamamen doldurdu, araçlar güçlükle geçiş yaptılar. 

ÇATALZEYTİN TANITIM

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...