Google+

ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR ÇATALZEYTİN’DE

         Hentbol Bayanlar Süper ligi’nde mücadele eden Üsküdar Belediyesi Kadın Hentbol Takımı kamp yapmak üzere Çatalzeytin’e geldi.

         Süper Lig karşılaşmalarına 11-19 Ağustos 2015 tarihleri arasında kamp çalışmalarını Çatalzeytin kapalı spor salonunda çift idman ile sürdürüyor. Üsküdar Belediye takımı kros çalışmalarını ise MYO yerleşkesinde yapacak.

         Çatalzeytin Belediyesi Sosyal Tesislerinde konaklayan takım; Baş Antrenör Serkan İnci, Yardımcı Antrenörler Seyhan Kaljoshi ve İldar Tekdal ile Masör Handan Turan yönetiminde 15 kadın sporcudan oluşuyor.

         03 Eylül’de başlayacak Türkiye Kupası hazırlıkları için Çatalzeytin’e gelen hentbol takımının baş antrenörü Serkan İnci “Çatalzeytin kamp yapacak takımlar için ideal bir belde. Masmavi Karadeniz’in kıyısında, yemyeşil ormanların eteğinde huzur içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konaklama  yeri ile salon arasının birbirine çok yakın olması ve Belediye Başkanı Musa İhsan Uğuz’un yakın ilgisi bizim burada kamp yapmamızı sağladı. Takımımız ligin en genç ve tek yerli sporculardan oluşan takımıdır. Ligde 12 takım var. Kastamonu’nun da takımı ligde mücadele ediyor. İyi bir kamp dönemi geçirmeyi hedefliyoruz. Yakın zamanda Üsküdar Belediye Başkanımız da ilçeye gelerek bizimle birlikte olacak. ” dedi.

Bu Haberi Paylaş.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...