Google+

Şampiyon Çatalzeytinspor

 Çatalzeytin şehir stadında oynanan karşılaşmada ; yeşil beyazlılar Furkan(2) ,Serkan ve Tutku'nun golleriyle 4-0 önde götürdükleri karşılaşmada Abana Gençlerliği'nin oyuncu sayısının sakatlık yüzünden müsabaka kurallarına uymadığından maçın hakemi tarafından 62. dakikada tatil edildi. 

Maç hakkında kararı Tertip Komitesi verecek.

Çatalzeytinspor en yakın rakibi Araç Belediyespor'un 5 puan önünde yenilgisiz olarak ligi tamamladı.Yeşil beyazlı ekibimiz gelecek sezonda Kastamonu 1. Amatör Küme'de mücadele edecek.Satrançta öğrencilerimizin başarısı.

Türkiye Satranç Federasyonu teknik desteği ile 27 Nisan 2013 günü İnebolu Kapalı Spor Salonunda, İnebolu, Abana, Bozkurt, Çatalzeytin, Doğanyurt, Cide, Küre ilçelerinin katılımıyla düzenlenen Satranç Turnuvasında Paşalı İlkokulu ve Paşalı Ortaokulu'ndan 5 öğrenci 3 kategoride dereceye girdiler.Paşalı Ortaokulunda Samet Ozcan, Alperen Demir küçükler kategorisinde, Sevgi Özcan Yıldızlar katgorisinde. Paşalı İlkokulundan Ahmet Aplarslan Demir ve Yusuf Alp Ustündağ minikler kategorisinde dereceye girdiler.

Dereceye girenlere MP3 çalar ve madalya verildi.

Yönetim Kaymakam Korkmaz'ı ziyaret etti.

Çatalzeytinspor Yönetim Kurulu Başkan M.Mesut Karahan ve Yönetim Kurulu üyeleri Emin Türkay Öztürk, Nurettin Doğan, Deniz Çağlar ve taraftar Mazhar Özcan ile birlikte Kaymakam Erol Korkmaz’ı makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Kaymakam Korkmaz’dan çalışmalarına destek istedi. Çatalzeytinspor futbol sahasının çevre düzenlemesinin yapılması, parçalanmış tel örgülerinin yeniden yapılması, futbol sahasının yeniden çimlendirilmesi ve yeni bir tribün ilavesi yapılması yeni yönetimin talepleri arasında yer aldı. Kaymakam Korkmaz spor kulübüne her türlü desteği vereceğini söyledi.

Devamını oku: Yönetim Kaymakam Korkmaz'ı ziyaret etti.

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...