Google+

İŞİTME ENGELLİLER BADMİNTON MİLLİ TAKIMI ÇATALZEYTİN’DE KAMP YAPIYOR

            İşitme Engelliler Gençler ve Büyükler Badminton Dünya Şampiyonası 15–25 Temmuz 2015 tarihleri arasında Bulgaristan’da yapılacak olan Dünya Şampiyonasına hazırlanan  Milli Takım Çatalzeytin’de kamp yapmaya başladı.

           16.06.2015 ile 24.06.2015 tarihleri arasını kapsayan kampa 13 sporcu ve 2 antrenör katılıyor.  Milli Takımı Baş Antrenör Ertan Özkan ve Kastamonu Gençlik ve Spor Hizmetlerinden Yardımcı Antrenör Bircan Evrim Turgut çalıştırıyorlar.

 

             Kamp çalışmalarının verimli bir şekilde geçtiğini belirten Ertan Özkan “Çatalzeytin bir doğa harikası. Bizler burayı çok sevdikSalonu çok beğendik. Çatalzeytin halkı bizi sıcak karşıladı. 24 Haziran’da kampımız sona eriyor. Çalışmalarımız 15 Temmuz’da Bulgaristan’da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası için. 01 Temmuz 2015 tarihinde ikinci etap çalışmalarımızı da Çatalzeytin’de yapacağız. Buradan Bulgaristan’a hareket edeceğiz.” dedi.

 

 

Bu Haberi Paylaş.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...