Google+

Paşalı Köyü Muhtarı ve Muhtar Adayı Ahmet ÖZCAN

YAPTIKLARIM

Beş yıl önce vaat ettiklerimin hemen hepsini yaptım. (Yol, su, kanalizasyon, sağlık hizmetleri, çevre temizliği, bayram şenlikleri, sosyal yardımlaşmalar vb.) Köyde yapılan tüm çalışmaların takibini yaptım. Kurumlar ile işbirliği ve uyum içinde çalıştım.

YAPMADIKLARIM


Beş yıl boyunca ticaret yapmadım. Oy verdin oy vermedin hesabı yapmadım. Haksızlık yapmadım. Haksızın yanında yer almadım. Mahalleler arasında ayrımcılık yapmadım. Şahsi menfaat ilişkilerinde bulunmadım.

Devamını oku: Paşalı Köyü Muhtarı ve Muhtar Adayı Ahmet ÖZCAN

Hamidiye Köyü Muhtar Adayı Ekrem ER

ÖZGEÇMİŞİM

1954 yılında Çatalzeytin Hamidiye Köyünde doğdum. İlk ve ortaokulu Karabük’te, liseyi Kastamonu’da okuduktan sonra Ankara Ticaret ve Turizm Yüksek Öğretmen Okulundan 1976 yılında mezun oldum. 1977 yılında Karabük Demir Çelik Fabrikasında muhasebe memuru olarak çalışmaya başladım. Hesap uzmanı kadrosundan emekli olduktan sonra Kardemir A.Ş.’de Muhasebe grup sorumlusu olarak 7 yıl çalıştım ve 2003 yılında iş hayatıma nokta koyarak köyüme yerleştim. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

Devamını oku: Hamidiye Köyü Muhtar Adayı Ekrem ER

MERKEZ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI YÜCE AKÇAY

 

MERKEZ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI İLHAN SALİH BOZKURT

 

MERKEZ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI DİLEK DEMİRCİ

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...

Yöremiz Atasözü

"Çalıya basmadan, halıya basılmaz."

Bizi Takip Edin.

Sitenize ekleyin Facebook sayfamız Google+ sayfamız Twitter