Google+

SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇATALZEYTİN'DE

       Saadet Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Tevfik Dağ, İl Başkanı Kemal Demirkıran, Çatalzeytin İlçe Başkanı Zahir Keleş, İnebolu Yönetim Kurulu Üyesi Veli Oy, Abana İlçe Başkanı Ziya Yılmazer, İnebolu Belediye Başkan Adayı Bilal Çodur ile birlikte 26.09.2015 günü saat 17.00’de esnaf ziyareti yaptılar. Milletvekili adayı Tevfik Dağ ve beraberindekiler esnaf ziyaretini bitirdikten sonra Kastamonu’ya hareket ettiler.

AKP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ÇATALZEYTİN'DE

       AKP Kastamonu Milletvekili adayları Av. Metin Çelik, Murat Demir ve İstanbul Milletvekili adayı Av. Fatma Benli saat 15.00’te Çatalzeytin’e gelerek Belediye Başkanlığının düzenlediği pilav gününe katıldılar.

      AKP Milletvekili adaylarını İlçe Başkanı Sinan Karadağ, Belediye Başkanı Musa İhsan Uğuz, İl Genel Meclisi Üyeleri Birol Bozkurt ve Mevlüt Kaplan karşıladılar.

      Milletvekili adayları pilav gününe katıldıktan sonra halkla bayramlaştılar.

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ÇATALZEYTİN'DE

         Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Milletvekili adayları Emin Çınar ve Cihan Çetin 26.09.2015 günü saat 16.00’da Çatalzeytin’e gelerek esnaf ziyareti yaptılar.

         Milletvekili adaylarına Çatalzeytin İlçe Başkanı Hüseyin Tolga İnce , İl Başkanı İbrahim Maşalacı, İl Başkan Yardımcısı Seyfettin Ekmekçi ve Merkez İlçe Sekreteri Mustafa Demirci eşlik ettiler.

          Emin Çınar ve beraberindekiler esnaf ziyaretini tamamladıktan sonra Bozkurt’a hareket ettiler.

CHP'Lİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ÇATALZEYTİN'DE

          CHP Kastamonu Milletvekili adayları Hüseyin Selami Çelebioğlu, Yılmaz Karakoç ve Orhan Dana 26.09.2015 günü saat 11.00’de Çatalzeytin’e gelerek Poyra Çayevinde seçmenlerle buluştular.

           Toplantıda CHP İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı, Başkan Yrd. Uğur Alemdar, Başkan Yrd. Şahinr Türkmen, İl Sekreteri Turan Karaçam, Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Kula, Gençlik Kolları Başkan Yrd. Özgür Öztürk hazır bulundular. Aday tanıtım toplantısı Çatalzeytin İlçe Sekreteri Ergun Usta’nın sunumuyla başladı. İlçe Başkanı Metin Altıntaş bu seçimin önemine değinerek il örgütüne teşekkür etti. İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı “3 hafta önce İl örgütü olarak Çatalzeytin’e gelerek gündemi değerlendirdik. Bilindiği gibi hızlı bir seçim ortamına girdik. AKP’nin ihtirası MHP’nin sorumluluk almaktan çekinmesi nedeniyle milletvekili seçimleri 01 Kasım’da yenilenecek. 07 Haziran seçim sonuçlarının değişmeyeceği ortada olduğu halde yeniden bir seçime gidiyoruz. Bugün burada adaylarımızı tanıtmak, sizlerle sohbet etmek için hazır bulunuyoruz. 07 Haziran milletvekili seçimlerine çok yoğun bir çalışma temposuyla hazırlandık. Şimdi ulaşamadığımız noktalara ulaşarak partimizin politikasını anlatacağız. Her bir partilimize özel görevler düşüyor. Partimizin oyları son seçimlerde yükseliş gösteriyor. Kısa zamanda vatandaşın tercihi değişmez diye düşünmeyelim. Tek başına ülkeyi yönetmek isteyen bir cumhurbaşkanının varlığını ortaya koyalım. Bizim gerçekçi vaadlerimiz var. Asgari ücret, çiftçiye ucuz mazot, emekliye 2 ikramiye. Vaatlerimiz bu seçimde de geçerlidir. Avrupa ülkelerinde çiftçiye mazot desteği çok iyi bir şekilde uygulanıyor. Her ortamda sorunlarımızı anlatacak, haklarımızı savunacak milletvekilleri çıkartmamız gerekiyor.” dedi.

            Birinci sıra milletvekili adayı H. Selami Çelebioğlu “Ülkemizin içinde bulunduğu durum ortada. Küskünlük ve kırgınlık içinde olamayız. Kastamonu insanı her zaman ülkesine, devletine bağlı olmuştur. Ama bunun karşılığı olarak iktidar tarafından adeta cezalandırılıyor. İnsanlara kendimizi anlatma olayımız rekabeti ortaya çıkarır. AKP’nin bu seçimde tek başına iktidar olamayacağı çok açık bellidir. Ülkeyi gereksiz yere tekrar seçime sürüklediler. Ne yazık ki terör olayları da umurlarında değil. CHP kendi ilkeleri doğrultusunda hareket ederek halkımıza yapacaklarını anlatacaktır. Şimdile kadar özellikle köylerimizde bir korku vardı. İktidar partisine oy vermezsek hizmetler aksar düşüncesi oluşmuştu.  AKP’nin bu seçimde iktidar olamayacağı ortada herkes oyunu özgürce kullanmalı. Her ilçenin bir sürü sorunu var. Adliyenin kalkmasına seyirci kalan Hakkı Köylü tekrar AKP’den milletvekili adayı yapıldı. Halkımız Köylü’ye gereken dersi vermelidir. 01 Kasım’da bizim çok net bir hedefimizi var. Kastamonu’dan bir milletvekili çıkarmak için ciddi bir çalışma içinde olacağız. Köylerimizin yol, su vs işleri için gerekli ödenek gönderilmiyor. Fakat bu iktidar istedikleri yere örtülü ödenekten daha çok para gönderiyor. Kastamonu’da sorunların çığ gibi büyüdüğünü diğer yerlere göre hizmet alınamadığını CHP olarak çok iyi anlatmamız gerekiyor.” dedi.

CHP’NİN 92. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ

       Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çatalzeytin İlçe Başkanlığı kuruluşunun 92. Yıl dönümünü sade bir programla kutladı.

 

       Saat 10.30’da Atatürk Anıtı önünde toplanan partililer çelenklerini sunduktan sonra Saygı Duruşu ve İstiklal Marşını söylediler. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Başkan Yardımcısı Erdal Savcı yaptı. Partililer daha sonra hatıra fotoğraf çektirdiler.

        Partililer beraberce toplantı yapacakları mekana geçtiler. İlçe Sekteri Ergun Usta’nın yönettiği toplantıda emekli sağlık memuru Öztürk Karahan, Sosyolog Hasan Kılıç, Emekli Öğretmenler Şerafettin Şahin, Vicdan Turgut Akçay, Av. İsmet Yeni ve Selahattin Kurt sunumlarda bulundular. Parti Başkanı Metin Altıntaş’ın kapanış konuşmasıyla toplantı sona erdi.

 

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...

Yöremiz Atasözü

"El terazi göz minanı eşek yarım okka, sıpa yüz gram."

Bizi Takip Edin.

Sitenize ekleyin Facebook sayfamız Google+ sayfamız Twitter