Google+

TERÖRE KARŞI ÇATALZEYTİN TEK YÜREK OLDU

      Son günlerde meydana gelen terör olaylarına karşı Çatalzeytin’de sessiz kalmadı. Yüzlerce vatandaş ellerinde bayraklarla Çatalzeytin sokaklarında terörü kınayan sloganlar eşliğinde yürüyüş yaptılar.

 

      Saat 19.00’da Cumhuriyet Meydanında toplanan vatandaşlar Hakkari / Dağlıca ve Iğdır’da şehit olan asker ve polisler için tek yürek oldular. Vatandaşlar sloganlar eşliğinde ilk olarak İlçe Jandarma Komutanlığı önüne gelerek şanlı bayrağı teslim ettiler ardından İstiklal Marşı okunarak yürüyüşe devam edildi.  İlçe Emniyet Müdürlüğü önüne gelen vatandaşlar burada görevli polis memurlarına da bayrak verdiler.

      İlçe mezarlığına yönelen grup 1990’lı yıllarda Güneydoğu’da şehit düşen Mehmet Serkan Meşe’nin mezarı başında saygı duruşunda bulunup dualar ettiler.  Evlerinde bulunan vatandaşlar da yürüyüşe balkonlarından alkış ve bayraklar ile destek verdiler.

      Vatandaşlar daha sonra sokaklarda sloganlar eşliğinde ilerleyerek ilçe meydanında bulunan Atatürk Anıtı önünde İstiklal Marşını okuyarak tepki yürüyüşlerine son verdiler. 

Bu Haberi Paylaş.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...