Google+

MİMAR SİNAN ÇATALZEYTİN'İ GÜZELLEŞTİRECEK

      Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Şehir ve Bölge Planlama Anabilim Dalı Kentsel Koruma ve Yenileme Yüksek Lisans programı Atölyesince Çatalzeytin’de saha araştırma ve teknik çalışma yapılacak.

 

      Geleneksel özgün dokusu ile önem arz eden Çatalzeytin’in kıyı boyunca yerleşimine ilişkin potansiyelleri ile tehdit unsurlarının saptanarak stratejik planlama çevresinin oluşturulmasının sağlanması amacıyla 10-16 Ekim 2015 tarihleri arasında teknik çalışma yapılacak.

      Şehircilik Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Arzu Kocabaş başkanlığındaki ekip öğretim görevlisi ve öğrencilerle birlikte saat 23.00’te Çatalzeytin’e geldiler. Belediye otelinde konaklayan ekip bugün ilçeyi gezerek çalışma planlarını kesinleştirecek. Sabah Belediye Otelinde kahvaltıdan önce öğretim görevlileri ve öğrenciler dün Ankara’da barış mitinginde yaşamlarını kaybeden yurttaşlarımız için bir dakikalık saygı duruşunda bulundular.

     Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Arzu Kocabaş bir haftalık çalışma ile ilgili gazetemize açıklama yaptı. 

Bu Haberi Paylaş.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Cıvıltı

Rehabilitasyon Merkezi
Cuma, 18 May 2018
                  Belediye Başkanlığı çok güzel bir adım attı. Otizm Engelli Rehabilitasyon Merkezi girişimi başarıyla sonuçlandı. Bu güzel girişimi geçen sayımızda... Devamı...